• Неодамнешно
  • -35 %
11 Во 1 Сет Универзална Виолончело Додатоци Колекции Единици Професионални Абонос Музички Intruments Violoncello Делови Собранието Компонента

11 Во 1 Сет Универзална Виолончело Додатоци Колекции Единици Професионални Абонос Музички Intruments Violoncello Делови Собранието

DEN 1243.00
DEN 1911.84

Количината на стоката
Това е достапна


11 Во 1 Сет Универзална Виолончело Додатоци Колекции Единици Професионални Абонос Материјал Violoncello Делови Собранието Компонента
Главни Карактеристики :
- 11 во 1 додатоци колекции сет
- Погоден за 4/4 violoncello
- Абонос материјал
Спецификации : Карактеристики На Производот :
- 11 во 1 додатоци колекции сет
- Погоден за 4/4 violoncello
- Абонос материјал Име на Производ : Универзална Виолончело Додатоци Колекции Материјал : Абонос Боја : Црна Количина : 11pcs Одговара за : 4/4 виолончело Објект Димензии : 13 x 5 x 2cm / 5.11 x 1.96 x 0.78 инчен Објект Тежина : 342g / 0.75 lb / 12.06 оз Пакет Тежина : 297 G / 10.48 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 140*60*30 ММ / 5.51*2.36*1.18 Инчи Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_MIA_30 B Пакет Вклучува :
1 х Сет Универзална Виолончело Додатоци Колекции
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Клучни карактеристики

Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Име на производ:
боја:
ОДГОВАРА ЗА:

Слични производи во категоријата