• Неодамнешно
  • -16 %
Универзална 810mm Виолина Маало Лак за Коса Виолина Виолина Делови Додатоци за Виолина Виола Виолончело

Универзална 810mm Виолина Маало Лак за Коса Виолина Виолина Делови Додатоци за Виолина Виола Виолончело

DEN 89.00
DEN 105.60

Количината на стоката
Това е достапна

Универзална 810mm Виолина Маало Лак за Коса Виолина Виолина Делови Додатоци за Виолина Виола Виолончело
Карактеристики :
- За 810mm/31.9" должина.
- Со парична казна нодуларен и долг животен век.
- Тоа е чиста, убава тон и силно изразена сила.
- Супер лак за коса направен од вистински unbleached монголски коњ опашка коса 32 инчи.
Име : Лак За Коса
Материјал : Horsetail
Боја : Како на сликата покажува
1 x Виолина Лак за Коса

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
-
Бренд Име:
IRIN
Употреба:
Виолина Употреба

Слични производи во категоријата