• Неодамнешно
  • -5 %
Метал железо ѕид виси Вино носителот стакло пехари рек метал ѕид декорација за вашиот дом

Метал железо ѕид виси Вино носителот стакло пехари рек метал ѕид декорација за вашиот дом

DEN 4970.00
DEN 5232.00

Количината на стоката
Това е достапна


започнете Цена : $49.00 Цена : $79.00 Цена : $170.05 Цена : $61.75 Цена : $474.05 Цена : $52.25
крајот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
OUSSIRRO
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
OC
Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Боја Класификација:
бела,црна,бронза
Стил:
Европски
Место на Потекло:
Во Покраината Fujian
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Железо
Структура На Процесот:
метал занает
Метална структура процес:
ЗАВАРУВАЊЕ

Слични производи во категоријата