• Неодамнешно
  • -30 %
2 парчиња/кутија 304 храна-одделение од Нерѓосувачки Челик Ледено Вино Чилер вино кулер пиво виски ладење прачки

2 парчиња/кутија 304 храна-одделение од Нерѓосувачки Челик Ледено Вино Чилер вино кулер пиво виски ладење прачки

DEN 504.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (4) На пиво чилер може да се чуваат и во фрижидер цело време, можете да ја користите во било кое време кога ви треба . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (5) Обезбедување тајна не-токсични гел; прошири застрашувачки! (6) Одлично за Пиво и пијалаци.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.Ние само брод да се потврди цел адреси.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. или, можете да изберете да имате замена.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Пакет содржина : 2 парчиња* за ладење прачки(1 кутија)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
По 3-5 минути, можете да уживате во вашите пиво.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. (2) пиво чилер стапчиња се отстранува и блузи кои им овозможуваат на чилер стапови да се користи во било која големина на шише.Име : 2 парчиња/кутија 304 храна-одделение од Нерѓосувачки Челик Ледено Вино Чилер вино кулер пиво виски ладење прачки Соодветно за : Пиво и пијалаци Тежина : 218g Карактеристики : (1) пиво чилер стап одржување ладни пива од првата голтка до последниот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Клучни карактеристики

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Ладилници & Chillers
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
AHKUCI
Број На Модел На:
HOM-0219
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Комплет Број:
2 парчиња/кутија
Тежина:
218g
Карактеристики:
Издржлив, лесен за миење и чистење.
Погоден за:
High-end хотели и ресторани, барови
Материјал:
КАКО храна одделение силиконски +304 од не ' рѓосувачки челик
Употреба:
Хокеј на вино, пиво и пијалаци

Слични производи во категоријата