• Неодамнешно
Електрични Крива Видов со Прилагодливи Брзина Мултифункционален Reciprocating Видов Преносни Машини Алатки WU462

Електрични Крива Видов со Прилагодливи Брзина Мултифункционален Reciprocating Видов Преносни Машини Алатки WU462

DEN 11856.00

Количината на стоката
Това е достапна


За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Електрични Крива Видов со Прилагодливи Брзина Мултифункционален Reciprocating Видов Преносни Машини Алатки WU462
Напон : 220 V Номинална влезна моќност : 720 W Оценет не-оптоварување на ветер : 800-2800 менува бројот на вртежи / мин Reciprocating патување : 26mm Кат агол на ротација : 0 ± 45 ° Сечење капацитет : Дрво : 135mm Алуминиум : 20mm Челик : 10мм Нето тежина : 2.7 кг

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Стил:
Вертикална
Број На Модел На:
WU462
Употреба:
Дрво
Тип:
сложувалка

Слични производи во категоријата