• Неодамнешно
Новиот дизајн дрво види случај часовници кутија со Сомот внатрешна СТП кожа перница, фабрика снабдување прилагодите логото

Новиот дизајн дрво види случај часовници кутија со Сомот внатрешна СТП кожа перница, фабрика снабдување прилагодите логото

DEN 6239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Драги Пријатели,
Добредојдовте на Нашата Фабрика Штекер продавница. Идејата на нашата компанија : квалитет, услуга и взаемна корист. Предвидено високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти и извршување на взаемна корист е нашиот вечен цел. Во исто време,го ценат, ако може да ни се јавите за купување она што ви треба во кина.
Имаме 2 Продавање формат (МАЛО/трговија на ГОЛЕМО&ОЕМ), Изберете го објектот е погодна за вас .
За продажба на МАЛО
Објектот е во парк, па можете да ги купите како примерок и се продаде во вашиот пазар .
Тоа би можело да биде прилагодено на вашето лого на кутијата се додека количината е за престој. Добредојдовте да контактирате со нас.
Производот се Покаже, Не се види, кутија само во продаде.
За OEM/ПРИЛАГОДИТЕ/трговија на ГОЛЕМО Клиенти
1, Ние сме специјализирани во дизајн и производство на високо квалитетен Моден Пакување на Производи за повеќе од 5 години.
2, Нашата компанија исто така имаме силни R&D тим, вкупниот продукти повеќе од 500 луѓе.
3,Ние се користи високо квалитетен Материјал leatherette хартија, СТП или ПВЦ кожа, кожа, сомот, дрво, пластика, метал и сите видови на трендовски материјали комбинирање на рачно изработени за шиење, дрво, сликарство позлата, пластични шприцоване, топол печат, печатење и други видови на напредни технологии, да се произведуваат високо-крајниот производ .
4, Добра услуга пред и по продаде.
5, Leadtime, од 5 до 20 дена(тоа зависи од тоа кој модел ќе го изберете)
Испорака, DHL/UPS/Федекс/ТНТ изберете соодветен начин за вас.
6,се надеваме дека ќе имаме добра соработка со вас во блиска иднина и да се постигне нашите win-win бизнис за долго услови!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Види Кутии
Случај Обликот:
правоаголник
Стил:
Античкиот
Материјал:
Мешани Материјали
Објектот Ширина:
14cm
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
WB1027
Објектот Висина:
9.5cm
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Xinlu Обичај
Објектот Дијаметар:
16cm
Објектот Должина:
16cm
Персонализација На Логото:
Yes

Слични производи во категоријата