• Неодамнешно
  • -7 %
SUNFLOWERVDP Отворено Спогодба Систем за Следење На Doorphone Троа Rfid го Отклучите Електронски Заклучување 7Inch Color TFT LCD Видео Спогодба

SUNFLOWERVDP Отворено Спогодба Систем за Следење На Doorphone Троа Rfid го Отклучите Електронски Заклучување 7Inch Color TFT

DEN 11651.00
DEN 12527.52

Количината на стоката
Това е достапна

3 инчен дигитален HD 190 (должина) * 130 (ширина) * 25 (дебелина) mm Материјал : ABS инженеринг пластика, акрилик панел Кабел : 4 основни жица/5 основни жица Макс далечина : 100 m-150m Инсталација : Surface Mount Следи разговор со монитор : поддршката на оваа функција ќе дозвола само кога истото копче работи со повеќе затворен следи заедно! Операција температура : -20 до +60 Тежина : 0.6 W Времето доказ, оксидација доказ, трајни легура отворено вратата станица, поддршка! Поддршка 2/3/4/5/6/8/10/12 копчиња отворено единици.3 инчен затворен следи+Rfid го отклучите функција elctronic заклучување+контрола на Пристап напојување+Вратата за излез и целосен комплет
Високата цена перформанси, Нарачана само за вас!
Видео врата телефон - нека вашиот живот повеќе побезбедно и поудобно! Краток опис затворен следи : (4.

Клучни карактеристики

Тип:
Спогодба Систем
Бренд Име:
SUNFLOWERVDP
Агол На Гледање (°):
92
Големина:
Outdoor unit size
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
моќност:
100V-240V НАС/AU/ЕВРА/CA 2-пински приклучок,/велика БРИТАНИЈА 3-пински Приклучок
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Број На Модел На:
SF-V43RFID-3V3
Материјал:
Алуминиумски панели, водоотпорна отворено одделение
Зона За Внесување:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
4.3 ИНЧЕН
моќност:
100V-240V
Камерата:
боја
Комплет За Конфигурација:
2 копчиња за надворешна единица+2 затворен единици+RFID E-кодот
Резолуција:
700TVLine
Големина на Екран:
TFT-lcd боја 4.3 инчи
Затворен монитор во боја:
Црна боја-бела боја за да изберете
Отворено камера:
Водоотпорна 3 копчиња
infared ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Леќи На Камерата:
1/4 CCD леќа
Проводници:
4-cored жици/5-cored жици врска
RFID електронски кодот:
Вклучени во колет
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Важат за:
3 Различни Апартмани
Гаранција:
5 години гаранција на деловите и работната

Слични производи во категоријата