• Неодамнешно
  • -5 %
9 Инчен лична Карта /Лозинка Жичен Спогодба Видео Врата Телефон XSL-ИД -V90R

9 Инчен лична Карта /Лозинка Жичен Спогодба Видео Врата Телефон XSL-ИД -V90R

DEN 8573.00
DEN 9024.00

Количината на стоката
Това е достапна


Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На TFT 9 инчен дигитални боја LCD за следење Јасно ноќно гледање, 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинско контролирање итн Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 3 отворено камери во повеќето TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција Hands-free меѓусебен дијалог Светлината, chroma и јачина прилагодливи 25-хорда мелодија прстени за опција Каблирање : 4-core приклучен кабел режим не вознемирувај Тип : Жичен Видео Doorphone & LCD Жичен Затворен Следење Следење : 9-инчен или 4,3-инчен TFT-LCD екран со 800 x480 Слики Сензор : 700 Line CMOS Работна температура : -15~55 степени Релативната влажност : 10 % ~ 90%(RH) Дисипација : стенд-од време на Разговор губеа : 60 секунди Следи време на одложување : 60 секунди

Клучни карактеристики

Врата:
No
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
IP Камера Интерфејс:
No
Екранот Големина на Екранот(инчи):
9
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Материјал:
Други
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
моќност:
Други
Големина:
9
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Број На Модел На:
Други
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Одговарање На Режимот:
Телефон
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
боја
моќност:
Други

Слични производи во категоријата