• Неодамнешно
  • -26 %
L:9.17(233mm) D: 5.6 CM голема дебела црна Дилдо вибратор женски Masturbator Vibrating петел пенисот г-точката жена секс играчка за секс производ

L:9.17(233mm) D: 5.6 CM голема дебела црна Дилдо вибратор женски Masturbator Vibrating петел пенисот г-точката жена секс играчка

DEN 770.00
DEN 1041.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ви даде дискретна превозот . Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. За да ги избегнете високите Даноци , ние ќе го исчисти вредност под 80 ДОЛАРИ за сите наредби . Оние international express трае меѓу 3-7 дена да пристигне, но може да има 2% шанса да ги зголемат даночните кога пакетот ќе пристигнат во земјата на дестинација. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.com
На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена да пристигне во вообичаеното.
Должина : 9. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Квалитетот проблем& врати & наплата
Почитувани клиенти, кога ќе го добиете пакети , ве молиме проверете квалитетот пред курир , ако постојат проблеми со квалитетот на производите, или едноставно не ми се допаѓа , ве молиме да одбие да го потпише тоа ,и да се врати на пакет да ни . Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.Мулти брзина на Вибрации 9.
Ве молам, разберете дека сексот производи не може да бидат вратени по се користи. Можете да го видите на следење на информациите од вашата нарачка детали директно или овде : global.
Ако вашите пакети се над 2 кг, ние ќе брод вашата пакет со DHL; e-EMS; EMS; Fedex; и ПРОЗОРЦИ; DPEX,ТНТ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.
Повратните информации
Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.3"(56mm)
Дискретна Превозот :
Како ние пак вашите производи :
Ние ќе ги прогласи сите производи како силиконски калап надвор пакет, за да се избегнат непријатности.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,УЛ,ГШ,CE
Број На Модел На:
BLQ-006
Непристојни Слика:
No
Големина:
9 inch
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
TPR
Бренд Име:
Diklove
Тип:
G-Точката
Материјал:
TPR

Слични производи во категоријата