• Неодамнешно
  • -14 %
Двојно јајце Г-Точката plug анален Масажа Стимулант Клиторисот Stimulator Мастурбацијата Секс Играчки

Двојно јајце Г-Точката plug анален Масажа Стимулант Клиторисот Stimulator Мастурбацијата Секс Играчки

DEN 288.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Интригантна клиторичен задоволство.
Совршена за опуштање и ослободување од стрес.
Таа има различни брзина на вибрациите во зависност од тоа како сте ги изберат да ги користат.
Направи вашите сексуални игри и повеќе забава.
Тоа е совршен подарок за вашиот љубовник.
Тоа е костим за една дама/романтични парови/посебен пријател.
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Клучни карактеристики

Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
morefeel
Материјал:
ABS
Тип:
куршум
Број На Модел На:
360282
Големина:
M
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
боја:
Пинк
Тип:
двојно јајце вибратор
Тежина:
160g
моќност:
силна

Слични производи во категоријата