• Неодамнешно
Zerosky USB Rechargable Безжичниот Далечински Управувач Straple 10 Фреквенција Климатски стимулација на Г-Точката Вибратор Секс Играчки За Жени

Zerosky USB Rechargable Безжичниот Далечински Управувач Straple 10 Фреквенција Климатски стимулација на Г-Точката Вибратор Секс

DEN 1059.84

Количината на стоката
Това е достапна

Zerosky USB Rechargable Безжичниот Далечински Управувач Straple 10 Фреквенција Климатски стимулација на Г-Точката Вибратор Секс Играчки За Жените Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Изработени од високо квалитетен силикони и АБС материјал, безбедно, мека, без мирис, кожата-пријателски и не-токсични Ергономски облик, дизајн, совршено е во согласност со криви на женски' s приватниот дел, погодно вметнување на вагината, посегнување на C - на самото Место и Г - Точката Симулирани јазик форма на дистрибуција на густа честички, слободно стимулирање, надразнување и масажа клиторисот и vulva Изгради-во двојно исклучување на мотор со 10 брзина моќни вибрации, 15 метри далечина безжичен далечински управувач, USB циклични полнење и длабоко водоотпорен функција, со што повеќе задоволство и забава Спецификација : Материјал : Силикон+ АБС Боја : Црна/ Виолетова/ Розова/ Rose red Големина : 103 mm x 80 mm x 65 mm Напојување : Build-во литиум батерија, USB полнење Полнење време : 1 h Користење време : 2.5 h Vibrating начин : 10 Брзина на вибрации на Далечинскиот управувач растојание : 15 Метар Пакувањето се вклучени :
1 x Vibrating гаќи + 1 x Далечинска контрола + 1 x USB кабел

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
yjhcdjqb
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Непристојни Слика:
No
Големина:
4 colors
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Zerosky
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Лежеше на

Слични производи во категоријата