• Неодамнешно
  • -16 %
Mlsice Возрасни 30 Брзини Магично Стапче Massager , Голема Магично Стапче Масажа Стап AV Vibrators Секси Клиторис Вибратор Секс Играчки за Жени

Mlsice Возрасни 30 Брзини Магично Стапче Massager , Голема Магично Стапче Масажа Стап AV Vibrators Секси Клиторис Вибратор Секс

DEN 760.00
DEN 905.28

Количината на стоката
Това е достапна

Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре., особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
Велат дека нема да болка во мускулите и yes (да) за да ги магично стапче.
Бидејќи ова е електричен, вие никогаш не ќе треба да се грижите за менување на оние батерии некогаш повторно. Едноставно отстранете го massager и избрише по главата со благ сапун и влажна крпа. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. ПАКУВАЊЕ
1. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Ве молиме да ги пополните вашиот точната адреса за испорака со контакт телефонски број и сл.
Тоа е лесно да се чисти.
Таа има 6 нога кабелот 3000 ВРТЕЖИ во минута е најмал брзина со 30 поставки право да моќен 9000 RPM највисоката брзина. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното
СЛУЧАЈ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.25" должина, 2. Ние ги користиме еколошки и пакувања, плаќаат придонеси за зелена и заштита на животната средина.
Моќен 30 брзински рачен massager со мека, еластична главата која испорачува моќни вибрации и масажи на цело тело
Овој лесен рачни massager има 30 различни вибрации функција прилагодувањата во зависност од тоа како сте ги изберат да ги користат.Драги пријатели ,ова е нова високо квалитетна Батерија 30 брзина
Карактеристики :
Нов & Висок квалитет. Ние сме посветени на заштита на вашата приватност, без било чувствителни зборови како секс играчки или секс под носат се прикажани на пакување
2.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
MLSice
Големина:
320X60X60mm
Тип:
Стапче
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Секс Играчка:
Секс Производи
Секс Играчки:
возрасни секс играчки
секс машина:
vibrators за жени
секс продавница:
секс играчки за жени
дилдо вибратор:
Магично Стапче Прилог
Магично Стапче Прилог:
Vibrating вибратор
играчки за возрасни:
Секс производи вибратор
Секс за жените :
Jouet sexe
Материјал:
ABS+силикони

Слични производи во категоријата