• Неодамнешно
  • -7 %
Црна/месо двојно дилдо реални силикони долго огромен дилдо возрасни секс играчки за жена геј секс производи

Црна/месо двојно дилдо реални силикони долго огромен дилдо возрасни секс играчки за жена геј секс производи

DEN 893.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црна/месо двојно дилдо реални силикони долго огромен дилдо возрасни секс играчки за жена геј секс производи Материјал : силикон материјал Големина : Вкупна должина од околу 40cm Дијаметар до 4cm Боја : црна / месо боја Овој производ е прирачник за мерење, постои 1-2mm грешка, ве молиме да се разбере, ви благодариме
Испорака
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Број На Модел На:
QMR-25357
Големина:
400*40mm
Материјал:
Медицински Силикони
боја:
ЦРНА/МЕСО
Употреба:
секс играчки за жена
Нови:
Вибратори
Топла продажба:
Секс Производи
Материјал:
silicoen
Стил:
силиконски дилдо
Style1:
Пенисот
style2:
огромен дилдо
Style3:
ГЕЈ СЕКС ИГРАЧКИ
style4:
двојно дилдо

Слични производи во категоријата