• Неодамнешно
16mm 18mm 19mm 20mm 125mm се Прошири Долго Хексадецимален месо тело Карбид Дрво Дрво Пластика Зглоб Здодевни Дупка Видов Forstner Core Вежба Малку

16mm 18mm 19mm 20mm 125mm се Прошири Долго Хексадецимален месо тело Карбид Дрво Дрво Пластика Зглоб Здодевни Дупка Видов Forstner

DEN 305.76

Количината на стоката
Това е достапна


16mm 18mm 19mm 20mm 125mm се Прошири Долго Хексадецимален месо тело Карбид Дрво Дрво Пластика Зглоб Здодевни Дупка Видов Forstner Core Вежба Малку

Клучни карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
1Pc 16mm, 1Pc 18mm, 1Pc 19mm, 1Pc 20mm
Месо Тело Форма:
Хексагонална
Вкупна Должина:
125mm
Бренд Име:
ZPRLEJOY
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
16mm 18mm 19mm 20mm
Материјал:
Карбид
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
125mm

Слични производи во категоријата