• Неодамнешно
WC-C32-3D-SD36 37 38-WC06 Вежба Тип За Wcmt06T308 Вметнете У Дупчење Плитки Дупки indexable вметнете вежби

WC-C32-3D-SD36 37 38-WC06 Вежба Тип За Wcmt06T308 Вметнете У Дупчење Плитки Дупки indexable вметнете вежби

DEN 3840.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
WC 36MM 3D, СП 36MM 3D, WC Е 36,5 MM 3D, СП Е 36,5 MM 3D, WC 37MM 3D, СП 37MM 3D, WC 37.5 MM 3D, СП 37.5 MM 3D, WC 38MM 3D, СП 38MM 3D, WC 38.5 MM 3D, СП 38.5 MM 3D
Должина:
3D
Број На Модел На:
WC-C32-3D-SD36-38.5
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење

Слични производи во категоријата