• Неодамнешно
Исклучителна везови милениче печ

Исклучителна везови милениче печ

DEN 496.80

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот
НАЈДОБАР НАПРАВИВМЕ
Точка име : везови печ
ширина : како слики
материјал : 100% памук
Модел : како piture
Боја : како на сликата
функција : Еко-Пријателски,

Клучни карактеристики

Стил:
Европа
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Употреба:
Облека/Додатоци
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните
Платно Пакување Метод:
ПП торба
Материјал:
Тема

Слични производи во категоријата