• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено ESPACE(2003-2014) , 26+30, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено ESPACE(2003-2014) , 26+30, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 926.00
DEN 1625.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За "Рено" ESPACE(2003-2014) , 26"+30", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : "Рено" ESPACE(2003-2014)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Клучни карактеристики

Рено Espace-Година:
2005,2006,2007,2009,2012,2004,2011,2010,2008,2003
Рено Модел:
Espace
Бренд Име:
KCTION
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.294kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Espace
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+30
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-573
Автомобил Производител:
Рено
Автомобил Направи:
ЗА Рено
Година:
2003-2014

Слични производи во категоријата