• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За BMW 335Li(2010+) , 19+24, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За BMW 335Li(2010+) , 19+24, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 926.00
DEN 1625.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За BMW 335 Li(2010+) , 19"+24", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : BMW 335 Li(2010+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

Клучни карактеристики

Објектот Тежина:
0.226kg
Бренд Име:
KCTION
335i-Година:
2011,2013,2014,2010,2012,2015
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
335Li
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
5.5cm
BMW Модел:
335i
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
19+24
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-115
Автомобил Производител:
BMW
Година:
2010+
Автомобил Направи:
за BMW

Слични производи во категоријата