• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Volvo XC70(2007+), 20+26, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Volvo XC70(2007+), 20+26, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 926.00
DEN 1625.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Volvo XC70(2007+) , 20"+26", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : Volvo XC70(2007+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

Клучни карактеристики

XC70-Година:
2014,2011,2007,2015,2009,2013,2008,2010,2012
Објектот Тежина:
0.241kg
Име На Модел:
XC70
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Бренд Име:
KCTION
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Volvo Модел:
XC70
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
20+26
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-935
Автомобил Производител:
Volvo
Година:
2007+
Автомобил Направи:
За Volvo

Слични производи во категоријата