• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Фолксваген Passat (2008+) , 21+21, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Фолксваген Passat (2008+) , 21+21, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 817.00
DEN 1433.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За "Фолксваген" Passat (2008+) , 21"+21", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : Фолксваген Passat (2008+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Клучни карактеристики

Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Тежина:
0.222kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
за passat
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
21+21
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-319
Автомобил Производител:
Фолксваген
Година:
2008+
Автомобил Направи:
За Фолксваген

Слични производи во категоријата