• Неодамнешно
  • -43 %
SUMKS Wiper Ножеви за Опел Signum 24&19 Фит Кука Оружје 2003 2004 2005 2006 2007 2008

SUMKS Wiper Ножеви за Опел Signum 24&19 Фит Кука Оружје 2003 2004 2005 2006 2007 2008

DEN 633.00
DEN 1110.72

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот.

Клучни карактеристики

Опел Signum-Година:
2007,2008,2006,2005,2004,2003
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
SUMKS
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чистење На Ветробранското Стакло
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Објектот Тежина:
447g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
SUMKS
Опел Модел:
Signum

Слични производи во категоријата