• Неодамнешно
  • -21 %
Задните Wiper Ножот за Протон Такт (2005-Наваму) 1pc 12 300мм,Автомобилот Задни ветробранското стакло Стакло,за Задниот Прозорец Шофершајбната Ножеви

Задните Wiper Ножот за Протон Такт (2005-Наваму) 1pc 12 300мм,Автомобилот Задни ветробранското стакло Стакло,за Задниот Прозорец

DEN 383.00
DEN 484.80

Количината на стоката
Това е достапна


Одговара за : Протон Такт
Година : 2005 -> Наваму
Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CM
Тоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМ
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

Клучни карактеристики

Протон Такт-Година:
2011,2007,2006,2005,2010,2012,2013,2008,2009
Протон Модел:
Такт
Име На Модел:
TP610
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Бренд Име:
triplus
За Возило Брендови/Модел:
ПРОТОН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
1 buc:
Задниот Дел На Ножот Големина
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
Протон Такт:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Внимание!!:
Задни перки само,не вклучувајќи ги АРМ
Автомобил Производител:
lotus
Година:
2005 - Наваму
Автомобил Направи:
Протон Такт

Слични производи во категоријата