• Неодамнешно
  • -43 %
KCTION Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Hyundai ELANTRA (2011+) ,14+26,Природна гума, Три-segmental тип , Автомобил Додатоци

KCTION Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Hyundai ELANTRA (2011+) ,14+26,Природна гума, Три-segmental тип , Автомобил Додатоци

DEN 763.00
DEN 1338.24

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Hyundai ELANTRA (2011+),14"+26", Природна гума , Три-segmental тип шофершајбната wiper, Автомобил Додатоци (wiper сечилото гума замена)
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : Hyundai ELANTRA (2011+)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

Клучни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Elantra-Година:
2014,2012,2013,2015,2011
Бренд Име:
KCTION
Име На Модел:
За ELANTRA
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.296kg
Hyundai Модел:
Elantra
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
14+26
Wiper тип:
Три-segmental тип шофершајбната wiper
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-958
Автомобил Производител:
Hyundai
Година:
2011+
Автомобил Направи:
За Hyundai

Слични производи во категоријата