• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Опел Astra H(2005-2010) , 18+22, Природна гума,Bracketless,Автомобил Додатоци,astra h додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Опел Astra H(2005-2010) , 18+22, Природна гума,Bracketless,Автомобил Додатоци,astra h

DEN 817.00
DEN 1433.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За "Опел" Astra H(2005-2010), 18"+22", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : "Опел" Astra H(2005-2010)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Клучни карактеристики

Име На Модел:
За Astra H
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Опел Модел:
Astra
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.213kg
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
18+22
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-709
1:
wiper сечилото
Автомобил Производител:
Опел
Автомобил Направи:
за опел

Слични производи во категоријата