• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Citroen Ексклузивни-C4, 26+30, Природни гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Citroen Ексклузивни-C4, 26+30, Природни гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 926.00
DEN 1625.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Citroen Ексклузивни-C4, 26"+30", Природни гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : Citroen Ексклузивни-C4
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

Клучни карактеристики

Објектот Тежина:
0.294kg
За Возило Брендови/Модел:
Citroen
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
За Ексклузивни-C4
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+30
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-1010
Автомобил Производител:
Citroen
Година:
сите
Автомобил Направи:
За citroen

Слични производи во категоријата