• Неодамнешно
  • -43 %
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено Модус/Grand Modus(2008-) , 26+28, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Рено Модус/Grand Modus(2008-) , 26+28, Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци

DEN 926.00
DEN 1625.28

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За "Рено" Модус/Grand Modus(2008-) , 26"+28", Природна гума, Bracketless, Автомобил Додатоци
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : "Рено" Модус/Grand Modus(2008-)
Посебна функција : high-definition, трајни
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Совршено Пакување(Пратката од Кина) :
Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

Клучни карактеристики

Име На Модел:
За Модус/Grand Modus
Рено Модел:
Modus
Бренд Име:
KCTION
Рено Модус-Година:
2013,2010,2008,2011,2009,2012
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.284kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+28
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-576
Автомобил Производител:
Рено
Автомобил Направи:
ЗА Рено
Година:
2008-

Слични производи во категоријата