• Неодамнешно
Голем 100cm x 100cm Сунѓерот Вештачки Мов Растенијата Ѕид Висат на Тревникот во Позадина Свадба Дома затворен Црква Оркестарот Зелена AT038

Голем 100cm x 100cm Сунѓерот Вештачки Мов Растенијата Ѕид Висат на Тревникот во Позадина Свадба Дома затворен Црква Оркестарот

DEN 1247.04

Количината на стоката
Това е достапна

ви благодариме за вашиот attetion!
. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.38
/парче US $ 11. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.24
/парче
ГОЛЕМИНА : 100cm X 100 CM ;
Боја : Зелена
Облик : Вештачки Мов Растенијата Ѕид Тревник ;
Special : се Користи за внатрешна оркестарот само , тоа не може да биде во
raining надвор !
Материјал : Сунѓерот + Пластика ;
Special : се Користи за Ѕид Позадина Декорација ;
Вид : Декоративни Цвеќиња / Display Цвет / Вештачка Растенијата ;
Тоа е Совршен за -Ресторан ,Хотел, Музеи , Цркви ,кафуле ,Kithen ,Куќа , Затворен , Дневна Соба , Партија & Плажа / Филм Позадина ( Филм Кино Јура Светот ) Други Декорација ; Фестивал : Valentine 's DAY / Нова Година / Свадбата
Повод : Божиќ / Вечер / Велигден / Партија / Свадбена / Деца Роденден / Дипломирањето / Бар / Дланка недела / Танцување Дома Декорација / Sport Фестивал / ТВ Шопинг
Производот е како следново :
Diy Дома Декорација за refrerence !
ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 .96
/парче US $ 8. ви благодариме за вашиот attetion! 6. Повратни информации Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.96
/парче US $ 12.98
/парче US $ 16. Ви благодариме! 7. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.96
/парче US $ 26. Размена Ние не дозволуваат размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .Царинските такси во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.ако сте задоволни,pls кажете на вашите пријатели за нас ,или да ни кажете,bcs ние развиваме, добредојдовте на вашата вест, уште Еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,
АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;
2.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
QINWEGE ЖИВОТ
Сместување:
Виси
Растенијата Стил:
Трева
боја:
Зелена
Големина:
100cm x 100cm
Материјал:
Сунѓерот + Пластика
Повод:
Божиќ / Партија / Свадбена / Вечер / Роденден Дома Декорација
Обликот:
Голем Вештачки Мов Растенијата Ѕид Тревник
Матични:
Зелена
Вид:
Декоративни Цвеќиња / Lifelike Вештачки Растенијата
Користат За:
Хотел / Отворено / Home / Отворено / Канцелариски Мебел / Црква
Фестивал:
Велигден / Свадбена / Нова Година / Valentine 's DAY
Се користи во:
Плажа / Филм Позадина / Дланка Недела / Градина

Слични производи во категоријата