• Неодамнешно
  • -26 %
Свадба Оркестарот Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Куп Вештачки Украсување Цвет Кошница Велосипед Дизајн

Свадба Оркестарот Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Куп Вештачки Украсување Цвет Кошница Велосипед Дизајн

DEN 174.00
DEN 234.72

Количината на стоката
Това е достапна

Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов
Одлична рачно производство, добар квалитет
Употреба : За дома декорација, свадба arrangments, партија аранжманот, и на сцената декорација на маса декорација итн.
Материјал : Ратан и пластика
Големина : 23cm (вкупна Должина), односно 12,5 см (цвет кошница дијаметар), 9cm ( кошница височина)
Боја : велосипед : бела; лента : blue/розова/виолетова ( ние ќе го испрати ramdonly, се надеваме на вашето разбирање)
Answer : ___________________________ Note : тркалата на Кошеви треба да биде инсталиран од страна на себе си
Пакетот Вклучува :
1 x Велосипед Дизајн Кошница

Клучни карактеристики

Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
Свадба Оркестарот Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Куп
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Цвет кошница

Слични производи во категоријата