• Неодамнешно
  • -20 %
100cm Топла Розова Виси Вештачки Растенијата Слад Лист Остава За Свадба Одмор Партија Дома, Хотел, Продавница Место Ѕид Виси Декорација

100cm Топла Розова Виси Вештачки Растенијата Слад Лист Остава За Свадба Одмор Партија Дома, Хотел, Продавница Место Ѕид Виси

DEN 499.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Превозот 1).com DHL 3-5 дена www. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.
Должина : 100cm
Материјал : Пластика
Боја : како на сликата
Количина : 1 парче
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Ви благодариме!
. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Тоа е одлично за свадба,забава,бебето тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Одлично за дома,хотел,продавница ѕид декорација
Состојба : 100% Сосема нов. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Клучни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Големина:
L
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
Никој
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Слични производи во категоријата