• Неодамнешно
JAROWN Симулација на Цреша Ратан Праска Цвет винова Лоза Свила Лажни Цвет Свадба Декорација Цвет Дома Партија Декорации

JAROWN Симулација на Цреша Ратан Праска Цвет винова Лоза Свила Лажни Цвет Свадба Декорација Цвет Дома Партија Декорации

DEN 3120.00

Количината на стоката
Това е достапна


JAROWN Симулација на Цреша Ратан Праска Цвет винова Лоза Свила Лажни Цвет Свадба Декорација Цвет Дома Партија Декорации
Бренд Име : JAROWN Цвет Име : Симулација на цреша ратан Стил : Цвет Состојба : Нова Спецификација : Вкупна должина од околу 200 cm Боја : Розова Материјали : Свила цвет Пакет, вклучувајќи : 20* 200cm симулација на цреша ратан Апликации сцена : office,одмор,спална соба,дневна соба,кафе на маса,прозорецот,балкон и наскоро. Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму. Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот. други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JAROWN
Цвет Стил:
Цвет String
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
Декорација цвет
Тип:
Цреша
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
боја:
Пинк
Материјал:
Свила Цвет
Состојба:
Нови
Тип:
декоративни цвеќиња & ратан, други

Слични производи во категоријата