• Неодамнешно
  • -5 %
20pcs Голема СТП Лале Вештачки Цвеќиња за Свадба diy Декорација Декоративни цвет дома декор Булчински цвеќиња цвет букет

20pcs Голема СТП Лале Вештачки Цвеќиња за Свадба diy Декорација Декоративни цвет дома декор Булчински цвеќиња цвет букет

DEN 638.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


Детали За Производот :
Состојба : Сосема Нов материјал : СТП (Слични на силикон) Боја : како на сликата Мерење(за) : Вкупна должина : 34cm bud дијаметар : 3cm без вазна Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму. Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму. Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот. други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Клучни карактеристики

Големина:
20 pcs
Тип:
лале
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
PU
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
JXCD-081-04

Слични производи во категоријата