• Неодамнешно
  • -23 %
5 глави/ куп Вештачки Peony цвеќиња Свила Цвет букет DIY Булчински Дома Свадба Партија Роденден на денот на вљубените Флорални Оркестарот

5 глави/ куп Вештачки Peony цвеќиња Свила Цвет букет DIY Булчински Дома Свадба Партија Роденден на денот на вљубените Флорални

DEN 147.00
DEN 191.04

Количината на стоката
Това е достапна

5 глави/ куп Вештачки Peony цвеќиња Свила Цвет букет DIY Булчински Дома Свадба Партија Роденден на денот на вљубените Флорални Оркестарот
Добредојдовте во мојата продавница : )
Опис на производот Бренд : HUAIU Материјали : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како се покаже слика во Пакет се вклучуваат : 1 Букет вештачки цвеќиња (Секоја boupuet има 5 цвеќиња)
Ве молиме да знаат големината на производот пред да ја купите Големина : (Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид големината на производ), вкупна должина : 25cm/9.84" Целокупната дијаметар : 14cm/5.5" Еден цвет дијаметар : 8cm/3.1"

Клучни карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
peony
Повод:
Денот на вљубените
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
HUAIU
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет

Слични производи во категоријата