• Неодамнешно
  • -25 %
2017 Врвни Мода Вистински Украс 1pcs 7 Вилушка Василиј Остава Лист Лажни Цветни Растенија Оркестарот Вештачка Трева Дом Градина Декорација

2017 Врвни Мода Вистински Украс 1pcs 7 Вилушка Василиј Остава Лист Лажни Цветни Растенија Оркестарот Вештачка Трева Дом Градина

DEN 135.00
DEN 180.48

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот Pls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница. затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот. ве молиме freeto контактирајте со нас, ние би сакале да плаќаат поштарина да се вратат. или целосна наплата ќе бидат направени за вас! 3) : ние секогаш мислам на клиентите е Бог! 4) : Сите пакетот ќе бидат испратени од страна на стандард shippingwith проверка на број. 4) Ако сакате да трговија на големо, ве молиме контактирајте ме. добар попуст ќе бидат направени за вас! 1 Pcs 7 вилушка василиј остава Црвено Лист Цвет Лажни Зелени Растенија Флорални Оркестарот Вештачки Лисја Трева Дома Цвет Градина Декорација Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја : Зелена Големина : 36cm(Приближно) е Применливо прилики : на Божиќ, Честитка ,фестивал ,дома декорација ,свадба Симулација на цвеќиња : Западно-Европски стил Пакет се вклучени : 1 PCS [Име] : [7 вилушка василиј остава Црвено Лист] [Материјал] : пластична лист, вода не се плаши од вода [Состав] : Постојат еден куп на bifurcation 7, 36 остава [Апликации] : растенијата ѕид декорација, цвет аранжман со дрво, ресторани, трговски центри, кафе-барови, КТВ, клубови, продавници, десерт, канцеларија, конференциска соба, дневна соба и други локални декоративни
======Производи======
М руда предмети ве молиме кликнете тука :

Клучни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Исушени Гранки
Повод:
Денот На Планетата Земја
Бренд Име:
Seaflowers
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
CG003
Вештачки пластични дрвја:
Лист-sapeed
Зелен Лист:
Празнична decorat
товарни:
Бесплатен превозот
боја:
Црвен лист центар
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,вештачки растенија
Повод:
БИЛО
Вид:
Екранот Цвет
1pcs Големина:
36cm
Стил:
Цвет
Користат За:
Вештачки Цветни Аранжмани

Слични производи во категоријата