• Неодамнешно
Убава Вештачки Големата Праска 20*18cm faux овошје лажни храна куќа оркестарот Скицирање алатка вештачко цвеќе украс

Убава Вештачки Големата Праска 20*18cm faux овошје лажни храна куќа оркестарот Скицирање алатка вештачко цвеќе украс

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна

Огромен Lifelike Праска
можете да добиете Lifelike ГОЛЕМАТА ПРАСКА боја : како на сликата покаже големина : секој apple околу 18 x 20 см, Тоа може да го користите изложбените салони за мебел, кујна изложбените салони, Сликарство реквизити , Фотографија Реквизити ,овошје продавница на декор, и така натаму

Клучни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Стил:
Цвет
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
WZ-P001
Тип:
Праска
Вид:
Кат Монтирани
Големина:
XL
Овошје:
Праска

Слични производи во категоријата