• Неодамнешно
  • -13 %
Нова 2 pin EGR Вакуум Електромагнетниот Вентил 1K0906283A 1J0906283C одговара за Ауди А3 А4 А6 ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat Буба Tiguan Touareg

Нова 2 pin EGR Вакуум Електромагнетниот Вентил 1K0906283A 1J0906283C одговара за Ауди А3 А4 А6 ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat Буба

DEN 709.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


Нова 2 pin EGR Вакуум Електромагнетниот Вентил 1 K0906283 A 1 J0906283 C одговара за Ауди А3 А4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Passat Буба Tiguan Touareg
Состојба : Нова Боја : Црна Материјал : Пластични & Метал Производителот Дел Број : 1 K0 906 283 A, 1 K0 906 283 А, 1 K0906283 A Осветленост Дел Број : 1 J0 906 283 C, 1 J0 906 283 C, 1 J0906283 C Број на Порти : 2 pin Објект се вклучени : EGR Вакуум Електромагнетниот Вентил x 1
Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI 1999-2006
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI 2003-2013
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.9 TDI, 2.0 TDI 2003-2011
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.9 TDI, 2.0 TDI 2012-2013
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2.0 TDI 2009-2012
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 3.0 TDI, 5.0 TDI 2005-2013
Одговара за Ауди А3 2.0 TDI 2006-2013
Одговара за Ауди А4 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.5 TDI, 2.7 TDI 2001-2013
Одговара за Audi A4 Quattro 2.0 TDI, 2.5 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI 2001-2013
Одговара за Ауди А6 2.0 TDI, 2.5 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI 2002-2011
Одговара за Ауди А6 2.5 TDI Quattro, 2.7 TDI, 3.0 TDI 2002-2011
Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталација
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Клучни карактеристики

Материјал:
Пластични & Метал
Бренд Име:
JEAZEA
Производителот Дел Број:
1K0 906 283A / 1K0 906 283 A / 1K0906283A
Осветленост Дел Број:
1J0 906 283C / 1J0 906 283 C / 1J0906283C
Број на Порти:
2 Pin
одговара 1:
За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta
Се вклопат 2:
за Audi A3 A4 A4 Quattro
Одговара 3:
Одговара за Ауди А6 2.5 TDI Quattro, 2.7 TDI, 3.0 TDI 2002-2011
Одговара 4:
за ФОЛКСВАГЕН Passat Tiguan Touareg
Одговара 5:
за Audi A6 2.0 TDI, 2.5 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI 2002-2011

Слични производи во категоријата