• Неодамнешно
  • -5 %
DN15 Месинг вода за регулирање на вентил за да се прилагоди на големината на вода

DN15 Месинг вода за регулирање на вентил за да се прилагоди на големината на вода

DEN 584.00
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна


DN15 Месинг вода за регулирање на вентил за да се прилагоди на големината на вода
еден компјутери

Клучни карактеристики

Притисок:
Среден Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Порт Големина:
DN15
Медиуми:
Вода
Тема Тип:
BSP
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Структура:
Контрола
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Број На Модел На:
KLSD
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
Моторни

Слични производи во категоријата