• Неодамнешно
  • -5 %
1pcs Аргон Миг Tig Прилагодливи Проток метар Регулаторот Заварување Заварување Аргон Гас Метар

1pcs Аргон Миг Tig Прилагодливи Проток метар Регулаторот Заварување Заварување Аргон Гас Метар

DEN 2077.00
DEN 2186.40

Количината на стоката
Това е достапна

1pcs Аргон Миг Tig Прилагодливи Проток метар Регулаторот Заварување Заварување Аргон Гас Метар Секој обид за 1 BUC!!! Премиум Месинг Тело Апликација : аргон гас притисок на Влез ( m Pa ) : 15 Работен притисок ( m Pa ) : 0.3 Проток ( m3 / h ) : 25 Притисок мерач ( m Pa ) спецификации : висок притисок мерач 25 Mpa Влезот тема : G 5/8"-14 Штекер врска тема : М12*1

Клучни карактеристики

Структура:
Топката

Слични производи во категоријата