• Неодамнешно
  • -45 %
SAHOO Преносни Велосипед Синџир Почиста,Велосипед Чисти Машина Четки Scrubber Миење Алатка, Планински Велосипедизам Чистење Комплет Надворешна Спорт

SAHOO Преносни Велосипед Синџир Почиста,Велосипед Чисти Машина Четки Scrubber Миење Алатка, Планински Велосипедизам Чистење Комплет

DEN 480.00
DEN 871.68

Количината на стоката
Това е достапна


Опис на производот ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме да го пополните полно име!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SAHOO
Број На Модел На:
02
Тип:
синџир почиста
Предност:
Лесен за употреба Без валкани раце,
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Слични производи во категоријата