• Неодамнешно
  • -10 %
GUB М1 Ultralight 21 отвори Велосипедизам MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Шлем Жени Мажи Integrally-украсениот Стакло

GUB М1 Ultralight 21 отвори Велосипедизам MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Шлем Жени Мажи Integrally-украсениот Стакло

DEN 950.00
DEN 1055.52

Количината на стоката
Това е достапна


GUB М1 Ciclism о Ultralight Велосипедизам MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Шлем Wome n Мажите Integrally-украсениот Стакло EPS+PC 21 отворите за вентилација
Име : GUB М1 шлем Материјал : PC+EPS пена Главата големина : 55-61 CM Отвори : 21 Тежина : околу 251g Категорија : интегрирани, на кој се одвојува Боја : Црна-Црвена, Црна-Портокалова, Титаниум-Сива, Црвена-бело, Сино-бела Карактеристики : половина спакувани тип на мувла Дизајн на таложење, со гребенот може да се користи како планина шлем, отстранете гребенот може да се направи град.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GUB
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Тип:
Integrally-украсениот Шлем
Тежина (g):
251g
Отворите За Вентилација:
> 20
сертификација:
CE
Големина:
55-61cm
Број На Модел На:
GUB М1 шлем
Материјал:
PC+EPS (Во Калап)
боја:
Црно-Црвено, Црно-Портокалова, Титаниум-Сива, Црвена-бело, Сино-бела
Број На Модел На:
GUB М1 Шлем
Тип На Објект:
Integrally-украсениот Шлем
Тип:
Шлем Велосипед ,Capacete Велосипед ,Bicicleta Шлем ,Велосипед шлем
Возрасна Група:
унисекс за Возрасни Мажи и Жени
Употреба:
Патнички/Рекреативни Велосипед/MTB Велосипед Шлем
feauture:
multiclor ultralight
За:
секојдневна употреба шлем
Изградба:
Во калап поликарбонат школка со EPS лагер
категорија:
Велосипедизам Опрема , Велосипед Додатоци

Слични производи во категоријата