• Неодамнешно
  • -48 %
JIMAITEAM Јаглерод Велосипед Seatpost Седиште цевка Патот Планина Seatpost 3K Twill Мат Форумот 20 Велосипед возење Велосипед 27.2 / 30.8 / 31.6

JIMAITEAM Јаглерод Велосипед Seatpost Седиште цевка Патот Планина Seatpost 3K Twill Мат Форумот 20 Велосипед возење Велосипед

DEN 998.00
DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд : JIMAITEAM Материјал : Јаглерод fiber3k twill Агол : Офсет 20 Степен Боја : Сива Изглед : 3 K Мат, Тежина : Околу 2250g (31.6* 400mm) Должина : 350/400 мм Дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 mm Големина : 27.2 * 350mm 30.8 * 350mm 31.6 * 350mm 27.2 * 400mm 30.8 * 400mm 31.6 * 400mm

Клучни карактеристики

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
Jimaiteam

Слични производи во категоријата