• Неодамнешно
  • -14 %
OOTDTY Велосипед Водоотпорен Сирената Аларм Катанец Аларм за Заклучување за Мотор Долга Греда Велосипед

OOTDTY Велосипед Водоотпорен Сирената Аларм Катанец Аларм за Заклучување за Мотор Долга Греда Велосипед

DEN 479.00
DEN 557.28

Количината на стоката
Това е достапна

100% Сосема нов и висок квалитет! Комбинација заклучување на функцијата со алармантна функција. Вграден-во движење се вклучи алармот, кое може да емитираат гласен звук при заклучување е хит или потресен. Усвојува MCU основни процедури, високо-технолошки интегрирано коло и дигитален сензор чип. Може да се постави во две држави : механичко заклучување и алармот. Ниска лажен аларм стапка. Ниска потрошувачка на енергија. Може да се користи на врата, прозорец, велосипед, сад, моторни велосипед, tricycle, се повлече портата, градина, итн. Отпорен на корозија, водоотпорен и трајни производи за употреба. Напојува со шест копчето батерии. Се снабдува со три копчиња, лесен за употреба. Answer : ___________________________ Note : Кога ќе го поставите shackle со ритам во кодот во близина на порт копче, а потоа го кодот доаѓа во алармантна состојба. Кога shackle со ритам е ставена настрана од клучните порт, заклучување е само во механичко заклучување на државата. Боја : Црна Материјал : Цинк легура Аларм decibel : 110d B Заклучување големина : 10 x 9.5 x 3.6 cm/ 3.94" x 3.74" x 1.42" Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 x Аларм за заклучување 3 x Клучеви

Клучни карактеристики

Големина:
10 x 9.5 x 3.6cm/ 3.94 x 3.74 x 1.42
Тип:
У Кодот
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
2S10894

Слични производи во категоријата