• Неодамнешно
ROSWHEEL Водоотпорен Велосипедизам Велосипед кеси mochila hidratacion mtb Pannier Roupa Ciclismo Отворено Велосипед Ранец + вода торба

ROSWHEEL Водоотпорен Велосипедизам Велосипед кеси mochila hidratacion mtb Pannier Roupa Ciclismo Отворено Велосипед Ранец + вода

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


ROSWHEEL Водоотпорен Велосипедизам Велосипед кеси mochila hidratacion mtb Pannier Roupa Ciclismo Отворено Велосипед Ранец + вода кеса · Пакет вклучуваат : Ранец + вода торба Ставка детали на Сликата
1. Време на испорака : 15-25 работни дена бесплатен превозот со Поштенски пост 7-15 работни дена од експрес испорака (Вклучувајќи DHL, UPS-от, ЕМС ..) 2. Искрено се надевам дека доаѓањето на вашиот објект е навремено, но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, времето за испорака е високо зависна од курирска компанија и локалните Обичаи Трошоци (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавена. Треба да има било какви прашања кои произлегуваат од овој пратката, ве молиме да бидат слободни да контакт. како ние се стремиме кон меѓусебна и позитивни трансакции 3. Превозот, вклучувајќи и поштенски, ракување. 4. Следење на број ќе биде само превозот за регистрација 5. Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници. 6.Пакети обично брод 1 до 3 работни дена и може да се провери онлајн (вклучува сабота и празници) по уплатата примена. Ретки предмети и големи нарачки може да биде малку подолго. 1. Ако сте примиле објектот е unacceptably скршени, расипан, или на ред, pls извести во рок од 3 дена од денот на испорака. 2. Во случај на овие непријатни работи се случуваат, ние се надеваме дека купувачите и добавувачите можат да комуницираат активно да се реши спорот на флексибилен начин. Ние ви ветуваме дека ќе се најде задоволително решение.
Не двоумете се да контактирате со нас. Со цел за нас да се потрудиме да го реши секој проблем што може да излезе веднаш, и ние го цениме можноста за фер трансакцијата. само отворен ум! Било какви прашања во врска со било кој од нашите предмети ќе се одговори што е можно поскоро. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Велосипедот кеси 15938
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Функција:
Со Капак
Материјал:
Polyster
Бренд Име:
weimostar
Функција:
водоотпорен

Слични производи во категоријата