• Неодамнешно
  • -15 %
Велосипед Делови на Велосипед заден удар мирување Велосипед Еден стенд

Велосипед Делови на Велосипед заден удар мирување Велосипед Еден стенд

DEN 571.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


Teraysun Велосипед Kickstands Алуминиум Прилагодливи Потпирач за Велосипед
Карактеристики :
Introducting-прилагодлив велосипед стојат
*Лесна Монтажа и Демонтажа велосипед потпирачот
*Едноставен, практичен дизајн и одраз на светлината на логото
*удар стои со пластични анти пропадна нога
*Многу стабилен и трајни производи за употреба
*Прилагодлива lenght од 35-40cm
*Неопходност Велосипед делови и добра замена за вашиот велосипеди!
*Материјал : алуминиум, Пластика нога
*Одговара за 24"-27" Монтиран велосипед/700 C велосипед Спецификација : Боја : Црна+црвено Материјал : alluminum легура Производ големина : Прибл.35-40cm

Клучни карактеристики

Големина:
35-40cm
Бренд Име:
TERAYSUN
Материјал:
Легура
Тип:
Паркинг Полици
Капацитет (Оптоварување):
24-27
Систем За Сопирање:
Други
боја:
Црна+Црвена
Тип На Производ:
велосипед потпирачот
Пакет:
1pcs

Слични производи во категоријата