• Неодамнешно
ACACIA Половина Прст Велосипед Ракавици За Мажите Отворено Спортски Дише Ракавици Планина Патот Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo Големина М-XL

ACACIA Половина Прст Велосипед Ракавици За Мажите Отворено Спортски Дише Ракавици Планина Патот Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo

DEN 615.36

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
ACACIA
Тип:
Целосна Прст
Функција:
Перат
Материјал:
Lycra,Viscose,Микрофибер,Полиестер
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Велосипед Половина Прст Ракавици 03758
боја:
црна/црвена/сино
Големина:
M/L/XL
Тежина:
About 50g
usuage:
Mtb Велосипед Велосипед Половина Прст Ракавици

Слични производи во категоријата