• Неодамнешно
  • -22 %
Ѓаволот Про тим џамбо велосипед дресови лето Велосипед maillot дише MTB Кратко sleeve брз сува велосипед крпа Ropa Ciclismo 5470

Ѓаволот Про тим џамбо велосипед дресови лето Велосипед maillot дише MTB Кратко sleeve брз сува велосипед крпа Ropa Ciclismo 5470

DEN 781.00
DEN 1001.28

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа. според вашите предмети.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Ве молиме проверете внимателно.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични производи во категоријата