• Неодамнешно
  • -30 %
Мажите Кратко sleeve Велосипедизам џерси ropa Ciclismo Ретро велосипедизам облека Велосипед носат врвот Сосема Отворено спортски Велосипед кошула MTB

Мажите Кратко sleeve Велосипедизам џерси ropa Ciclismo Ретро велосипедизам облека Велосипед носат врвот Сосема Отворено спортски

DEN 668.00
DEN 954.72

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на мојот пријател
Ние продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.
Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .
Може да се чувствуваат слободни да контакт. Уживаат во шопинг !

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
ДИНГ-024
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено,Ензим Изми
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Слични производи во категоријата