• Неодамнешно
  • -22 %
Велосипед Облека Велосипед Облека Ropa Де Ciclismo Велосипедизам Носат MTB Лето Велосипедизам Облека Мажите Велосипедизам Џерси Назад 3 Џебови 5592

Велосипед Облека Велосипед Облека Ropa Де Ciclismo Велосипедизам Носат MTB Лето Велосипедизам Облека Мажите Велосипедизам Џерси

DEN 780.00
DEN 1000.80

Количината на стоката
Това е достапна

Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.

Клучни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични производи во категоријата