• Неодамнешно
  • -49 %
TIEBAO 2017 Нови Планински Велосипед Чевли Велосипедизам Чевли Авто-заклучување Мажите Mtb Носат-отпор Велосипед Чевли Планински Велосипед Zapatillas Mtb

TIEBAO 2017 Нови Планински Велосипед Чевли Велосипедизам Чевли Авто-заклучување Мажите Mtb Носат-отпор Велосипед Чевли Планински

DEN 2869.00
DEN 5626.56

Количината на стоката
Това е достапна

Сите производи се во парк,ве молам само да се купи. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
.Горен дел Од Superfiber Нано со Mesh Ткаенини, Повеќе Дише и Анти-Пот Одржување на Нозе Сува И Удобно.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Дупка Одбор Дизајн Изработка На Излезна Моќ Во Комбинација Со Нога Одбор Во Зголеми ,Минимум Фира На Пренос За Да Се Направи Излезна Моќ На Нозе Доставува До Одборот.Усвојува Fibreglass Најлон Дното,Skidproof И Патот Држи.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Бои на екранот ќе биде мала разлика бидејќи различни следи и светлина, ви благодариме за вашиот разбере! БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК
Име : чевли маска
Боја : Црна ве Молиме да се напомене, и боја може да се малку различни база на секој Монитор!
Производ локација : Кина
Материјал : 100% Полиестер
Големина на : 1 Големина Одговара ЕВРА 39-44/НИ 7-10
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ве молиме овозможи ±5 mm како грешка опсег за прирачник мерка,ако ногата е посилна од нормално, ве молиме изберете поголема големина 2. ви благодарам за се разбере. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Пакетот вклучува : 1 Пар На Велосипедизмот Чевли + 1 Пар На Велосипедизмот Чевли Капак (Ние Не Ја Испратите Чевли Кутии за Да се Намали Данокот И да го Положат Царинската Побрзо) Забелешка : ве Молиме според вашиот мерење за да изберете соодветна големина, САД големина е само за референца.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
TIEBAO 2017 Нови Планински Велосипед Чевли Велосипедизам Чевли Авто-заклучување Мажите Mtb Носат-отпор Велосипед Чевли Планински Велосипед Zapatillas Mtb Опис : Точка Име : MTB Велосипед Чевли Бренд Име : Tiebao Број на Модел : TB35-B1413 Пол : Мажи Жени Боја : Портокал/Црна Горниот Материјал : Superfiber Нано+Mesh Ткаенини Outsole Материјали : Најлон-Fibreglass Големина : 39/40/41/42/43/44/45/46 Карактеристики : 1.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5
Бренд Име:
tiebao
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Дише
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
TB35-B1413
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли
Објектот:
Планински Велосипедизам Чевли
боја:
Црна,Портокалова
Големина:
Suit for 39-46
единствена материјал:
Најлон Fiberglass
Type1:
велосипедот чевли/чевли мажите велосипед
Type2:
велосипед чевли/зимски чевли велосипедизам
type3:
ciclismo sapatos mtb/чевли планински велосипед
type4:
mtb sapatos/zapatilla ciclismo

Слични производи во категоријата