• Неодамнешно
  • -49 %
Tiebao Велосипед Трки Спортски Велосипедизам Чевли Патот Scarpe Ciclismo Патот Велосипед Чевли Мажите Спортски Чевли Велосипед Sapatilha Ciclismo

Tiebao Велосипед Трки Спортски Велосипедизам Чевли Патот Scarpe Ciclismo Патот Велосипед Чевли Мажите Спортски Чевли Велосипед

DEN 2255.00
DEN 4421.76

Количината на стоката
Това е достапна


Tiebao Велосипед Трки Спортски Велосипедизам Чевли Патот Scarpe Ciclismo Патот Велосипед Чевли Мажите Спортски Чевли Велосипед Sapatilha Ciclismo
Опис :
Бренд : TIEBAO
Карактеристики : Патот велосипедизам
Горниот материјал : Синтетички кожа, дише мрежа
Fastener : Тројно кука ремени
Outsole материјали : Најлон-fibreglass, air-flow отвори, не се лизга упатуваа
Insole : Мие, Перфорирани ЕВА
Компатибилност : СПД, СПД-SL, Погледнете
Големина : 36/37/38/39/40/41/42/43/44/45
Функција :
Голем најлон мрежа горниот обезбедува одлични breathability. На Tiebao Патот велосипедизам Конкуренција серија е комбинација на три најважните својства на конкурентна трки чевли : Стабилност, Цврстина и мала Тежина. На Најлон-fibreglass outsole зголемува вашата downstroke за оптимален пренос на енергија помеѓу вашиот чевел и на педалата. Сложен материјал hobnails подобрување на стабилноста и влечење.
Пакетот вклучува :
1 Пар x Патот Велосипедизам Чевли
Ве молиме Изберете ја вашата Големина на :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите производи се во парк,ве молам само да се купи.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона.
5. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13
Бренд Име:
tiebao
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Полиестер
Функција:
Дише
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
TPR
Број На Модел На:
TB36-B1428
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли
Големина:
39/40/41/42/43/44/45
Погоден за croud:
Возрасните, Мажи, Жени, Унисекс
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Бои:
Црна, Сина
Спортски Чевли Тип:
Велосипедизам Чевли. Велосипед Чевли, Отворено Спортски Патики
Повод:
Патот Велосипед, Велосипед, Автопат
Функција:
Дише, Self-locking, Ultralight Брзо сушење, Носат-отпор
Ѓон Материјал:
Најлон-Fibreglass
Компатибилен Педали:
SPD-SL, Изгледа KEO
Type1:
sapato велосипед,трки чевли,патики велосипедизам

Слични производи во категоријата