• Неодамнешно
  • -45 %
WOSAWE Дише Руно Велосипедизам База Слој Одговара Брзо сушење на Компресија Долго Џонс Велосипедизам Работи Дното Џерси Спортски Одговара

WOSAWE Дише Руно Велосипедизам База Слој Одговара Брзо сушење на Компресија Долго Џонс Велосипедизам Работи Дното Џерси Спортски

DEN 1452.00
DEN 2639.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Функција:
Дише
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
WOSAWE
Име:
Топлинска Руно база слој Велосипедизам Џерси&Панталона
Применливи:
Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
SKU:
BC488

Слични производи во категоријата